نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد تاریخ

نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد تاریخ

نمونه پروپوزال تاریخ موردی است که اغلب دانشجویان کارشناسی ارشد تاریخ به دنبال آن بوده تا بتوانند در راستای نوشتن پروپوزال خود از آن بهره ببرند. از طرفی بسیاری از دانشجویان به دنبال مورد مشابه با کار آموزش انجام شده توسط خودشان که به صورت کامل و درست تکمیل شده باشد، می گردند تا با قیاس بین آنها کمبودها را جبران نمایند.

لازم به ذکر است پروپوزال های قرار گرفته در ادامه تماما پروپوزال های آموزش انجام شده توسط موسسه مشاورها بوده که مربوط به سالیان گذشته بوده و با کسب اجازه از دانشجو و همراه با رضایت ایشان به منظور کمک به سایر دانشجویان در سایت قرار گرفته است.

نمونه پروپوزال تاریخ

موضوع:

بررسی تاثیرات سیاست های دولت عربستان پس از بهارعربی در واگرایی قومی- مذهبی در منطقه خاورمیانه(مطالعه موردی: یمن و سوریه)

چکیده:

عربستان سعودی ،بزرگ ترین کشور در غرب آسیاست که با مساحتی 149/2میلیون کیلومترمربع ، بعد است که فقط 16میلیون نفر شهروند این کشور هستند و بقیه از اتباع خارجی مهاجر به این کشورند.این سه کشور از سه منظر،نقش عمده ای را در تحولات منطقه ای بر عهده دارد.

نظام سیاسی در عربستان سعودی،همواره کوشیده است با اعمال سیاستهای همگرایانه نسبت به اقوام متحد و خط مشی واگرایانه نسبت به اقوام مخالف خود و با استفاده از ظرفیت های خود در جهان اسلام ،دنیای عرب ودر عرصه اقتصاد جهانی ،هژمونی خود را دراین مناطق بیشتر کند.عربستان سعودی،همواره خواهان برپایی حکومتهایی در منطقه است که در جهت منافعش حرکت کنند.

پس در این مسیر،برپایی نظام های دموکراتیک، امری بی معنا خواهد بود چرا که عربستان سعودی، خود دارای نظامی غیردموکراتیک است. بنابراین طبیعتا این کشور با هر کشوری که در منطقه برخلاف منافعش گام بردارد مخالف است. باشروع بحران در سوریه و یمن، چنا نکه شواهد نشان داده که گروه های مخالف دولت در سوریه وگروه های موافق دولت در یمن،توسط دولت عربستان حمایت می شوند. این پژوهش در پی این است که با استفاده از مکتب سازه انگاری،مشخص کند عربستان و سیاستهای منطقه ای آن،چگونه بر واگرایی قومی-مذهبی در کشورهای عربی به ویژه سوریه و یمن تاثیر می گذارد.

دانلود نمونه پروپوزال تاریخ 1

 

نمونه پروپوزال تاریخ

نوشتن پروپوزال کارشناسی ارشد تاریخ

دپارتمان علوم انسانی و مدیریت موسسه مشاورها به منظور نوشتن پروپوزال تاریخ ، متشکل از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور در رشته تاریخ ، بدین وسیله آمادگی خود جهت مشاوره در نوشتن پروپوزال و طرح های پژوهشی رشته تاریخ اعلام می­ نماید. جهت ثبت سفارش طرح پژوهشی خود فرم خلاصه شده زیر را تکمیل فرمایید تا همکاران ما در اولین فرصت جهت پیگیری درخواست، با شما تماس بگیرند.

2 thoughts on “نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد تاریخ

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Solve : *
16 + 10 =