انجام مقاله

برای انجام مقاله در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری داشتن ایده و یا مقاله بیس به روز و دارای نوآوری شرط اولیه می باشد. در ادامه باید این نوآوری را در قالب عنوانی کاربردی و علمی ارائه کند تا هدف این مقاله قابل توجه و بر اساس نیاز جامعه باشد.

 

نتایج مقاله

بدست آوردن نتایج ایده ها همیشه اتفاق نمی افتد ولی در صورت داشتن تلاش و انگیزه کسب نتایج جدید این امکانپذیر است. پس از انجام تحقیقات اولیه در مورد کارهای انجام شده مشابه و پیدا کردن مسیر پیشرفت علم در حیطه موضوع انتخابی، شروع به انچام مقاله می کنیم. برای انجام مقاله راه های مختلفی در رشته ها و موضوعات مختلف وجود دارد که از جمله آن میتوان به شبیه سازی، کدنویسی، کار آزمایشگاهی، تحلیل های آماری، تحقیقات میدانی و … اشاره کرد.

 

مراحل انجام مقاله

مراحل انجام مقاله را می توان انجام تحقیقات اولیه، بدست آوردن روش انجام کار، بدست آوردن نتایج، نگارش مقاله، سابمیت مقاله، اخذ پذیرش و چاپ مقاله در یکی از کنفرانس ها یا مجلات می باشد. برای بدست آوردن توضیحات تکمیلی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

 

اکسپت و چاپ مقاله

بعد از تهیه فایل مقاله، باید تصمیم بگیرید که مقاله خود را به کنفرانس یا ژورنال می فرستید. در صورت ارسال مقاله به مجله، انتخاب ژورنال مناسب بسیار حائز اهمیت است. برای این کار بهتر است از لیست مجلات مورد تایید وزارت علوم استفاده نمایید. سپس بر اساس اصول معمول در بین پژوهشگران شروع به سابمیت مقالات می نمایید. اخذ پذیرش و چاپ مقاله روندی بین 6 الی 8 ماهه دارد که این مورد به روند مجله بستگی دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Solve : *
22 + 11 =