آموزش و مشاوره پروژه ارشد و دکتری

آموزش و مشاوره پروژه ارشد و دکتری

چرا باید با موسسه کارم را آموزش و مشاوره بگیرم؟ این سوالی است که باید در ابتدا از خودمان بپرسیم. در هر کاری در ابتدا باید مزیت رقابتی موسسه مدنظر را بدانیم. در ادامه مختصری از مزیت رقابتی موسسه را ارائه می کنیم.

 

1- موسسه قدیمی ترین موسسه پژوهشی دانشجویی در سطح کشور می‌باشد.

پشتوانه متخصصین

2- استفاده از هفتاد هزار پژوهشگر متخصص فارغ التحصیل از بهترین دانشگاه های کشور

3- تعداد متخصصان ما در همه رشته ها کامل می باشد و در هر زمینه ای که مدنظر باشد متخصص متناسب با آن زمینه وجود دارد.

تضمین کیفیت

4- موسسه تضمین می کند که همه کارهایی که در آن مشاوره می دهد امکان استخراج دو مقاله ایمپکت‌دار ISI را دارد و در صورت تقاضای مخاطبان این کار را به آنها مشاوره می دهد.

5- موسسه تضمین می کند که همه کارهایی که در آن مشاوره می دهدامکان استخراج یک کتاب و دریافت مجوز از وزارت ارشاد را دارد و در صورت تقاضای مخاطبان این کار را به آنها مشاوره می دهد.

همراهی تا اتمام کار

6- ما تا زمان دفاع نهایی به مخاطبان خدمات با بهترین کیفیت را ارائه می کنیم و در صورتیکه به هر دلیلی کار به درستی صورت نگیرد مبلغ دریافتی برگشت داده می شود.

7- در صورت نیاز به اصلاحات هر بخش مطابق با درخواست مخاطب، موسسه مشاوره و آموزش آن می باشد را ارائه می کند تا مرحله ای که بخش مورد نظر به تایید استاد راهنمای مخاطب برسد.

8- جلسات مشاوره و رفع اشکال را در قالب و فرمت آموزش تصویری، یا کنفراس تلفنی و یا مکاتبه ای در فرآیند موضوع قرارداد در اختیار مخاطب قرار می دهد.

قیمت مناسب

9- در حالیکه هزینه مشاوره در موسسات در رشته های فنی در رنج 4 تا 6 میلیون تومان و در رشته های علوم انسانی 3 تا 5 میلیون تومان می باشد، ما توانسته ایم ضمن حفظ کیفیت قیمت را کاهش دهیم.

10- برای مخاطبانی که مشکل مالی دارند موسسه پاورپوینت دفاع را اضافه بر قرارداد ارائه می کند.

حمایت متخصصین

11- تسویه با متخصصان تا 24 ساعت بعد از تایید هر بخش از کار صورت می گیرد.

12- به ازای همه رشته ها پشتیبان تخصصی مشاوره رایگان اولیه را ارائه می کند و مخاطبانی که سوال پژوهشی دارند می توانند سوالات خود را از پشتیبانان موسسه بپرسند.

مصاحبه دکتری

13- مخاطبان می توانند از پکیج کامل مجموعه استفاده کنند و تا زمان قبولی در مصاحبه دکتری، تا سقف 50 امتیاز پژوهشی به آنها مشاوره دهیم.

14- همچنین برای مخاطبانی که قصد دارند بعد از فارغ التحصیلی اقدام به مهاجرت تحصیلی نمایند هم در زمینه تکمیل رزومه و هم در زمینه مهاجرت تحصیلی به آنها مشاوره می دهیم.

15- در صورت استفاده از پک مشاوره پروژه+استخراج دو مقاله ISI ایمپکت دار+کتاب استخراجی می توانید از ده درصد تخفیف بهره مند شوید.

16- پرداخت هزینه به صورت اقساط و طی مراحل کار به صورت گام به گام و پس از تایید متقاضی در هر مرحله به حدی پیشرفت می کنند که بتوانند پایان نامه یا رساله خود را انجام دهند.

 

دانلود نمونه قرارداد برای آموزش و مشاوره پروژه

 

برای ثبت سفارش مشاوره اینجا را کلیک کنید.